امروز:

خودرو های اجاره ای


نوشته شده در : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397  توسط : مدیر وبلاگ.    نظرات() .

برچسب ها: خودرو ،

جدیدترین الگوریتم گوگل چیست؟

جدیدترین الگوریتم گوگل چیست؟ - سئو سایت

 • جدیدترین الگوریتم گوگل چیست؟ - سئو سایت

  اخیرا از سخنگوی گوگل شنیده شده که “چندین تغییر جزئی” در ماه جاری به الگوریتم اصلی تبدیل شده است. یک سخنگوی گوگل اعلام کرده : “ما چندین پیشرفت جزئی را در این دوره زمانی، بخشی از تلاش های منظم و معمول ما برای بهبود روابط، منتشر کردیم.” با مشاهده نوسانات در برخی از وب سایتها گمانه زنی در مورد الگوریتم گوگل شروع شد. به دنبال گزارش های منتشر شده در مورد بروزرسانی مکابیس، دنی سولیوان، همکار عمومی گوگل ، اهمیت این تغییر  را در توییتر کاهش داد: چندین تغییر جزئی رخ داده است که به طور معمول در هر هفته خاص انجام می شود.

  با این حال باید دقت کرد که تغییر در الگوریتم اصلی گوگل یک نام رسمی دریافت نخواهد کرد. اما بروزرسانی الگوریتم پایه یا اصلی گوگل چیست؟  به روز رسانی الگوریتم اصلی می تواند انواع مختلفی باشد. در زیر به چند نمونه اشاره شده است:

  – الگوریتم هایی که مرتبط بودن یک  جستجو را با یک صفحه وب تعیین می کنند.

  – الگوریتم تغییر در نحوه برخورد با پیوند به یک سایت که می تواند تعیین کننده باشد. به این معنی که برخی از بک لینک ها ممکن است کمتر و یا برخی دیگر بیشتر شمارش شوند. این باعث می شود رتبه بندی مجدد انواع خاصی از سایت ها ایجاد شود. سایت هایی که به نوع خاصی از بک لینک  بستگی دارند، می توانند آسیب پذیر باشند، در صورتی که این لینک خاص بی ارزش است.

  – الگوریتم تغییر در نحوه محاسبه محتوای صفحه

  اما بروزرسانی الگوریتم مکابیس Maccabees گوگل چیست؟

  اگر چه بنابر برخی فرضیه ها، بروزرسانی مکابیس به کاربری موبایلی سایت مرتبط است اما همزمان نشانه های قوی که شاهد تغییر رفتار ربات موبایل گوگل باشد یافت نشده است. همچنین نشانه ها در ارتباط با پیوند میان این تغییرات با لینک های برگشتی اندک است به همین جهت بیشتر تفسیرها از این تغییر به محتوای صفحات باز می گردد.

  هدف الگوریتم مکابیس Maccabees گوگل، سایتهایی است که تغییرات پر حجمی در کلید واژه های اصلی برای فریب موتور جستجو به کار می برند! به نظر می رسد هدف این الگوریتم گوگل جهانی است، و محدود به یک منطقه جغرافیایی یا زبان خاص نخواهد بود. هدف قرار دادن کلمات کلیدی چندگانه در صفحات مختلف یک تاکتیک قدیمی است اما امروزه در سایتهای تجاری استفاده زیادی می شود.  به عنوان مثال سایت های مسافرتی ممکن است صفحات جداگانه ای را با هدف قرار دادن هر یک از موارد  زیر داشته باشند:

      تعطیلات ارزان برای اسپانیا

  کم هزینه اسپانیا تعطیلات

  تعطیلات ارزان برای اسپانیا

  و غیره

  صفحات مورد نظر در  بروزرسانی مکابیس ، دارای کیفیت پایین و ساخته شده برای فریب موتورهای جستجو شناخته می شوند!

  https://fa2.ir/832/%d8%a7%d9%84%da%af%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa%d9%85-%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%a8%db%8c%d8%b3-%da%af%d9%88%da%af%d9%84-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/


نوشته شده در : پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397  توسط : مدیر وبلاگ.    نظرات() .

برچسب ها: سئو ، بک لینک ،

فروش کتاب در عرضه رمانی تازه از سعید تشکری در نمایشگاه کتاب

عرضه رمانی تازه از سعید تشکری در نمایشگاه کتاب - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

 • عرضه رمانی تازه از سعید تشکری در نمایشگاه کتاب - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

  به گزارش خبرنگار مهر، تازه‌ترین رمان سعید تشکری با عنوان « کافه داش آقا» از سوی انتشارات سپیده باوران در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شد.

  تشکری در رمان تازه خود به سراغ خاطره بازی با لوکیشن‌ها و مکان‌های تاریخی شهر مشهد رفته است و داستانی را بر مبنای تصاویر ذهنی حافظه جمعی مردم مشهد از این مکان‌ها تقل می‌کند.

  داستان این رمان نیز در کافه‌ای با عنوان «داش آقا» شکل می‌گیرد که یک کافه در همجواری یکی از سینماهای قدیمی شهر مشهد بوده است.

  در بخشی از این اثر می‌خوانیم:

  «فقط یک پنجره کافی بود تو رو از اون دید و نوشت. مثلا پنجره آپارتخانه سینما ایران یا همون دیده بان، تئاتر ملی با سینمای تابستانی اش، تو اون وقتی که ارگ خوشحال ترین خیابان مشهد بود.

  انگار شادی می‌فروخت. توی ارگ بزن و بکوب و رقص و آواز، بیا و برو و لات و گنده لات، یک جا بودند که همه شون، نه کم شون نه بیشترشون، همه شون اهل صفا بودن. اصل دل. سفت و میخ پای حرف وایستادن. صاحبش که همه همه بود، اسمش داش آقا بود.»

  رمان «کافه داش آقا» اثر سعید تشکری در 250 صفحه با قیمت 25 هزار تومان منتشر شده است.

  این نویسنده که به دلیل بیماری خود در نمایشگاه کتاب امسال حضور ندارد، چندی قبل نیز رمان رژیسور را از سوی انتشارات سوره مهر منتشر کرده بود که این اثر نیز در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شده است.

  از این نویسنده همچنین مجموعه تحسین شده مفتون وفیروزه از سوی انتشارات نیستان در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شده است.


نوشته شده در : دوشنبه 17 اردیبهشت 1397  توسط : مدیر وبلاگ.    نظرات() .

برچسب ها: کتاب ،

دانش تولید همایش علمی مهندسی معدن  برگزار می شود

همایش علمی مهندسی معدن  برگزار می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

 • همایش علمی مهندسی معدن  برگزار می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، انجمن علمی دانشجویی مهندسی معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر پانزدهمین همایش علمی مهندسی معدن» را به مناسبت بزرگداشت هفته معدن و روز مهندسی معدن برگزار می کند.

  همایش علمی مهندسی معدن به عنوان قدیمی ترین گردهمایی دانشجویی معدنی کل کشور نیز شناخته می شود. در این رویداد جمع کثیری از دانشجویان سراسر کشور با صنعت‌گران، معدنکاران و قانون گزاران این رشته‌ مهندسی هر چه بیشتر آشنا شده و مشکلات و مسائل خود را بیان می کنند. 

  همه ساله در این گردهمایی از مدیران و مهندسان برتر کشوری، کارگران برتر عرصه معدن، دانشجویان برتر و نخبه تقدیر به عمل می‌آید که خود باعث ایجاد انگیزه بیشتر در میان تمامی فعالان عرصه معدن خواهد شد.


نوشته شده در : یکشنبه 9 اردیبهشت 1397  توسط : مدیر وبلاگ.    نظرات() .

برچسب ها: فناوری ،

فیلم سینمایی در سازمان سینمایی حوزه هنری با ۲۵ اثر در جشنواره جهانی فیلم فجر

سازمان سینمایی حوزه هنری با ۲۵ اثر در جشنواره جهانی فیلم فجر - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

 • سازمان سینمایی حوزه هنری با ۲۵ اثر در جشنواره جهانی فیلم فجر - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، ۲ فیلم بلند «سرو زیر آب» و «دایان»، ۲ فیلم مستند «ارثیه پدری» و «راه دل» و نیز فیلم انیمیشن «آقای گوزن» از تولیدات سازمان سینمایی حوزه هنری در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر نمایش داده می‌شوند.

  همچنین در بخش بازار فیلم جشنواره نیز سازمان سینمایی حوزه هنری ۲۵ اثر را عرضه کرده است.

  ۵  فیلم بلند «سرو زیر آب»، «دایان»، «قهرمانان کوچک»، «اسکی باز»، «سورنجان»، ۱۱ فیلم کوتاه «خارجه»، «دایو»، «دوئل»، «خاطره»، «ماه در خانه»، «مادر»، «مزاحم»، «گزارشگر»، «به همین سادگی»، «آلبالو»، «سیخفیل»، ۵ فیلم انیمیشن «آقای گوزن»، «زوزو»، «فان فارم»، «بابیلو»، «بیگی» و ۵ فیلم مستند «ادوارد»، «ارثیه پدری»، «ابوایست»، «راه دل» فیلم‌های حاضر این سازمان در بازار فیلم جشنواره جهانی فیلم فجر هستند.


نوشته شده در : یکشنبه 2 اردیبهشت 1397  توسط : مدیر وبلاگ.    نظرات() .

برچسب ها: سینما ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic