تبلیغات
صد برند - فروش کتاب در عرضه رمانی تازه از سعید تشکری در نمایشگاه کتاب

امروز:

فروش کتاب در عرضه رمانی تازه از سعید تشکری در نمایشگاه کتاب

عرضه رمانی تازه از سعید تشکری در نمایشگاه کتاب - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

 • عرضه رمانی تازه از سعید تشکری در نمایشگاه کتاب - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

  به گزارش خبرنگار مهر، تازه‌ترین رمان سعید تشکری با عنوان « کافه داش آقا» از سوی انتشارات سپیده باوران در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شد.

  تشکری در رمان تازه خود به سراغ خاطره بازی با لوکیشن‌ها و مکان‌های تاریخی شهر مشهد رفته است و داستانی را بر مبنای تصاویر ذهنی حافظه جمعی مردم مشهد از این مکان‌ها تقل می‌کند.

  داستان این رمان نیز در کافه‌ای با عنوان «داش آقا» شکل می‌گیرد که یک کافه در همجواری یکی از سینماهای قدیمی شهر مشهد بوده است.

  در بخشی از این اثر می‌خوانیم:

  «فقط یک پنجره کافی بود تو رو از اون دید و نوشت. مثلا پنجره آپارتخانه سینما ایران یا همون دیده بان، تئاتر ملی با سینمای تابستانی اش، تو اون وقتی که ارگ خوشحال ترین خیابان مشهد بود.

  انگار شادی می‌فروخت. توی ارگ بزن و بکوب و رقص و آواز، بیا و برو و لات و گنده لات، یک جا بودند که همه شون، نه کم شون نه بیشترشون، همه شون اهل صفا بودن. اصل دل. سفت و میخ پای حرف وایستادن. صاحبش که همه همه بود، اسمش داش آقا بود.»

  رمان «کافه داش آقا» اثر سعید تشکری در 250 صفحه با قیمت 25 هزار تومان منتشر شده است.

  این نویسنده که به دلیل بیماری خود در نمایشگاه کتاب امسال حضور ندارد، چندی قبل نیز رمان رژیسور را از سوی انتشارات سوره مهر منتشر کرده بود که این اثر نیز در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شده است.

  از این نویسنده همچنین مجموعه تحسین شده مفتون وفیروزه از سوی انتشارات نیستان در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شده است.


نوشته شده در : دوشنبه 17 اردیبهشت 1397  توسط : مدیر وبلاگ.    نظرات() .

برچسب ها: کتاب ،