تبلیغات
صد برند - بهداشت نیوز| سازمان غذا و دارو تنها از توزیع محصولات بدون مجوز جلوگیری می‌کند

امروز:

بهداشت نیوز| سازمان غذا و دارو تنها از توزیع محصولات بدون مجوز جلوگیری می‌کند

سازمان غذا و دارو تنها از توزیع محصولات بدون مجوز جلوگیری می‌کند

 • سازمان غذا و دارو تنها از توزیع محصولات بدون مجوز جلوگیری می‌کند

  کد خبر: 29664

  تاریخ انتشار: سه شنبه 31 مرداد 1396 - 16:36

  یک مقام مسئول در سازمان غذا و دارو در ارتباط با نامه صادر شده این سازمان درباره محصولات شرکت 5040 گفت: این نامه درباره یک محصول مشخص صادر شده و کلیات محصولات مربوط به این سایت بلامشکل است.

  به گزارش بهداشت نیوز، کبری ناصری معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در خصوص نامه منتشر شده از سوی ایشان در فضای مجازی در ارتباط با محصولات 5040  گفت: این نامه صرفا یک نامه داخلی و اداری بود و جنبه اطلاع رسانی عمومی نداشته و انتشار آن در فضای مجازی غیرقانونی است.

  وی در خصوص محصول شرکت آریا روناک که در نامه به عنوان غیر مجاز معرفی شده بود گفت: در این نامه ما بر یک محصولات عرضه شده توسط این سایت با یک برند تجاری خاص اشاره داشتیم که مراتب را به مدیران این شرکت ابلاغ کردیم.

  ناصری ادامه داد: از نظر ما هر محصولی که توسط سایت 5040 عرضه می‌شود در صورت داشتن مجوزهای وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو بلامانع است و مقصود ما تنها محصولات بدون مجوزهای قانونی است.

  این مقام سازمان غذا و دارو گفت: سازمان غذا و دارو  در حالی‌که با موارد تخلف و مشکل ساز برای سلامت مردم برخورد می‌کند، همیشه پشتیبان عرضه محصولات سلامت محور با کیفیت و دارای مجوز نیز بوده و هست.

  وی در پایان گفت: اطلاع رسانی در خصوص غیرمجاز بودن محصولات اگر جنبه عمومی داشته باشد توسط روابط عمومی سازمان غذا و دارو مطرح خواهد شد و مردم باید صرفا از این طریق اخبار دقیق و صحیح را دریافت کنند و نباید به برخی مسائل تخریبی و هدفمندی که در فضای مجازی منتشر می‌شود اهمیت داد. 

  پیش از این محمد بختیاری مدیر بازاریابی و فروش شرکت ۵۰۴۰ با اشاره به این نکته که این شرکت تاکنون هیچ محصولی خارج از روند قانونی به مشتری عرضه نکرده است، گفت: همه محصولات ما روال قانونی کسب مجوز را طی کرده و بر مبنای استانداردهای سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت حرکت کرده است.

   

  منبع: فارس

   


نوشته شده در : چهارشنبه 1 شهریور 1396  توسط : مدیر وبلاگ.    نظرات() .

برچسب ها: بهداشت ، سلامت ،